RN73H1JTTD1151A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1151A10
JLCPCB Part #
C4185363
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS