Y4023300R000T9W
MFR.Part #
Y4023300R000T9W
JLCPCB Part #
C4004500
Description
-55℃~+150℃ 300mW 300Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS