RN73R2BTTD7961A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD7961A10
JLCPCB Part #
C4193427
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.96kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS