RN73H1JTTD2260B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2260B10
JLCPCB Part #
C4087079
Description
-55℃~+155℃ 100mW 226Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS