RN73R2BTTD77R7B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD77R7B50
JLCPCB Part #
C4279869
Description
-55℃~+155℃ 250mW 77.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS