SG73S1JRTTD431G
MFR.Part #
SG73S1JRTTD431G
JLCPCB Part #
C5894783
Description
-55℃~+155℃ 200mW 430Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS