RN73R2BTTD74R1D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD74R1D50
JLCPCB Part #
C2530593
Description
-55℃~+155℃ 250mW 74.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS