RN73R2ETTD21R8B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD21R8B25
JLCPCB Part #
C2610639
Description
-55℃~+155℃ 21.8Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS