RN732BTTD9421F25
MFR.Part #
RN732BTTD9421F25
JLCPCB Part #
C3934725
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.42kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS