RN73R2BTTD74R1B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD74R1B25
JLCPCB Part #
C2548874
Description
-55℃~+155℃ 250mW 74.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS