SG73S2ERTTD1022F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1022F
JLCPCB Part #
C7312517
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS