RK73H2HTTE2054F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2054F
JLCPCB Part #
C2580498
Description
-55℃~+155℃ 2.05MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS