RN732BTTD51R1C50
MFR.Part #
RN732BTTD51R1C50
JLCPCB Part #
C6982519
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51.1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS