RN73R2BTTD6813B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD6813B50
JLCPCB Part #
C2549107
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS