RN732BTTD9101C10
MFR.Part #
RN732BTTD9101C10
JLCPCB Part #
C4147273
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS