RN73H2ATTD1012C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1012C10
JLCPCB Part #
C2569395
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS