RN73R2BTTD6650F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD6650F25
JLCPCB Part #
C2530819
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS