RN73R2BTTD6341D25
MFR.Part #
RN73R2BTTD6341D25
JLCPCB Part #
C2530714
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS