RN73H2ATTD2702D50
MFR.Part #
RN73H2ATTD2702D50
JLCPCB Part #
C4166913
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS