RN73R2BTTD6341B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD6341B10
JLCPCB Part #
C2572309
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS