RN73H2ETTD2641F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2641F25
JLCPCB Part #
C4077717
Description
-55℃~+155℃ 2.64kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS