RN73R2BTTD6340C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD6340C25
JLCPCB Part #
C4290300
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS