CRCW1206698RFKTB
MFR.Part #
CRCW1206698RFKTB
JLCPCB Part #
C4016322
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount