RN73R2BTTD6261F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD6261F25
JLCPCB Part #
C4088270
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.26kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS