RN73R2ETTD2611A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD2611A25
JLCPCB Part #
C4107304
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS