RN73R2BTTD6261A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD6261A10
JLCPCB Part #
C4305585
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.26kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS