RN73R2BTTD6042F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD6042F100
JLCPCB Part #
C4188986
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS