SR732ATTDR820F
MFR.Part #
SR732ATTDR820F
JLCPCB Part #
C186595
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 330mW 820mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS