RN732BTTD1620B10
MFR.Part #
RN732BTTD1620B10
JLCPCB Part #
C4023709
Description
-55℃~+155℃ 125mW 162Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS