RN73R2BTTD4480A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD4480A10
JLCPCB Part #
C4003763
Description
-55℃~+155℃ 250mW 448Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS