RN73R2BTTD5832C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5832C10
JLCPCB Part #
C4307679
Description
-55℃~+155℃ 250mW 58.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS