RN73R2BTTD5832B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5832B10
JLCPCB Part #
C2571743
Description
-55℃~+155℃ 250mW 58.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS