RN732BTTD4753D50
MFR.Part #
RN732BTTD4753D50
JLCPCB Part #
C4278777
Description
-55℃~+155℃ 125mW 475kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS