RN73R2BTTD56R2D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD56R2D100
JLCPCB Part #
C3919053
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS