SG73S1JRTTD5R1J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD5R1J
JLCPCB Part #
C5894824
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS