SR731JTTD4R87F
MFR.Part #
SR731JTTD4R87F
JLCPCB Part #
C2599795
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS