RN731JTTD1130B10
MFR.Part #
RN731JTTD1130B10
JLCPCB Part #
C4251220
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS