RN73H1ETTP1643F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1643F50
JLCPCB Part #
C2517220
Description
-55℃~+155℃ 164kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS