RN73R2BTTD54R2D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD54R2D10
JLCPCB Part #
C2554622
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS