RK73H2ATTD4530F
MFR.Part #
RK73H2ATTD4530F
JLCPCB Part #
C317390
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 453Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS