SG73S2BRTTD2260F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2260F
JLCPCB Part #
C5916567
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS