RK73G2ATTD1692C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1692C
JLCPCB Part #
C7049468
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.9kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS