RN73R2BTTD53R0A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD53R0A10
JLCPCB Part #
C4306546
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS