RN731JTTD48R1C50
MFR.Part #
RN731JTTD48R1C50
JLCPCB Part #
C3966033
Description
-55℃~+155℃ 48.1Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS