RN73H2BTTD8353F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD8353F100
JLCPCB Part #
C2544985
Package
1206
Description
250mW 835kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS