RK73H3ATTE2104F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H3ATTE2104F
JLCPCB Part #
C2581553
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS