RN73R2BTTD5360F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5360F10
JLCPCB Part #
C3954798
Description
-55℃~+155℃ 250mW 536Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS