RN73H1ETTP6572C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP6572C50
JLCPCB Part #
C2535738
Description
62.5mW 65.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS