HV732BTTD1204F
MFR.Part #
HV732BTTD1204F
JLCPCB Part #
C3922912
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS