RN73R2BTTD5112F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD5112F10
JLCPCB Part #
C2551106
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS